Rada Nadzorcza
Andrij Włach
Ekspert w dziedzinie finansów, inwestycji i innowacyjnych technologii. Doradca inwestycyjny i menedżer z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym. Posiada dyplom bakałarza z National-Louis University oraz magistra Zarządzania Finansami z Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Odbył studia doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym we
Wrocławiu. Od dwóch dekad aktywnie uczestniczy w rozwoju sektora nowoczesnych technologii, funduszy inwestycyjnych oraz rynków kapitałowych. Pracował przy projektach transgranicznych, m.in. wspierając
inwestycje z krajów UE na rynek ukraiński. Od 2007 roku – analityk finansowy funduszu inwestycyjnego nieruchomości wchodzący w skład Supernova Capital we Wrocławiu. W latach 2009-2011 – doradca i analityk przy licznych inwestycjach i przejęciach, o wartości do kilkudziesięciu milionów złotych. Od 2012 roku jest autoryzowanym doradcą Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W latach 2015–2020 współtworzył i nadzorował fundusze typu zalążkowego (seed capital), specjalizujące się w finansowaniu projektów B+R oraz komercjalizacji technologii.
Jego rola często łączyła analizę ryzyka, modelowanie finansowe oraz ocenę
potencjału rynkowego startupów. Obecnie pełni funkcję członka zarządu Kvarko Group ASI sp. z o.o., która wspiera innowacyjne startupy na wczesnym etapie rozwoju. Skupia się również na rozwoju spółek w portfelu inwestycyjnym Kvarko,
pełniąc funkcję Członka Zarządu w Leosmak Sp. z o.o., będącej producentem
urządzeń dla branży spożywczej oraz dyrektora finansowego w Bioceltix S.A.
–weterynaryjnej spółki biotechnologicznej notowanej na GPW. Aktualnie i
w przeszłości również członek rad nadzorczych spółek start-up. Doświadczenie zawodowe poparte przeprowadzeniem analiz kilkuset projektów oraz praktyczną działalnością inwestycyjną, w tym przeprowadzeniem pomyślnych transakcji wejść i wyjść kapitałowych oraz kolejnych rund finansowania.
Ewa Więcławik
Radca prawny, od 2019 roku prowadzi własną kancelarię we Wrocławiu, ze specjalizacją spółki handlowe i nieruchomości. Doradza klientom m.in. z branży nowych technologii (w tym nanotechnologii i biotechnologii). Aktywnie uczestniczy w procesach wprowadzania spółek na giełdę (zarówno NewConnect jak i rynek regulowany).
Łukasz Bździon
Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na Wydziale Biotechnologii ze specjalizacją biologia molekularna. Absolwent studiów podyplomowych: Menadżer badań naukowych i prac rozwojowych w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Stażysta w Medical College of Georgia, Center of Biotechnology and Genomic Medicine, Augusta USA. Wieloletni pracownik naukowy Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej im. Ludwika Hirszfelda Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu. W przeszłości zawodowo związany również z Wrocławskim Centrum Badań EIT+ Sp. z o.o., jako specjalista ds. naukowych projektu BioMed. Współzałożyciel serwisu inżynierii genetycznej „Cloning by phoning”, działającego przy Instytucie Immunologii i Terapii Doświadczalnej im. Ludwika Hirszfelda PAN we Wrocławiu. Autor kilku prac naukowych opublikowanych w wiodących czasopismach o zasięgu międzynarodowym. Główny pomysłodawca, założyciel i Prezes Zarządu Bioceltix S.A.
Wiesław Oleszek
Profesor nauk rolniczych. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu fitochemii. Członek korespondent krajowy Polskiej Akademii Nauk od 2010 roku. Pracownik oraz dyrektor Instytutu Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowego Instytutu Badawczego. Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lubline (kierunek: fizyka, rocznik 1975). Doktoryzował się w 1985 roku, habilitację uzyskał w 1991 roku na podstawie pracy zatytułowanej „Saponiny korzeni lucerny siewnej, budowa chemiczna, aktywność biologiczna, oznaczanie”. Tytuł profesora nauk rolniczych nadano mu w 1997 roku.
Grzegorz Ostropolski
Partner ds. zarządzania operacyjnego, optymalizacji procesów i kierowania projektami w spółce giełdowej Bioceltix S.A. Zdobywał doświadczenie w międzynarodowych korporacjach, w tym przy tworzeniu nowych organizacji produkcyjnych i wdrażaniu nowych produktów na globalne rynki. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego i studiów podyplomowych w zakresie Zarządzania Jakością na Politechnice Wrocławskiej.
Michał Chruścicki
Spełnia kryterium niezależności, a także nie ma rzeczywistych i istotnych powiązań z akcjonariuszem posiadającym co najmniej 5% ogólnej liczby głosów w spółce.
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Wrocławskiego (kierunek: prawo).
Specjalista z zakresu międzynarodowych kontraktów handlowych i sprzedaży. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał kolejno: w UPS jako analityk, AXIOM jako specjalista prawnik w zakresie due dilligence oraz negocjacji kontraktów, Savi Technologie jako inżynier sprzedaży oraz Severone jako specjalista sprzedaży B2B. Obecnie zatrudniony w Cargounit na stanowisku starszego specjalisty sprzedaży b2b.
Pan Michał Chruścicki nie wykonuje działalności poza Emitentem, która ma istotne znaczenie dla Spółki.