Przejdź do treści

Dlaczego ekstrakty roślinne?
Po prostu się na tym znamy!

Nasz zespół tworzą naukowcy, pasjonujący się medycyną naturalną i zdrowym stylem życia.

Jesteśmy przekonani, że odpowiednia dieta, ruch oraz równowaga wewnętrzna to klucz do szczęścia i dobrostanu. Wierzymy też, że wsparcie w rozwiązaniu wielu powszechnych problemów ze zdrowiem czy urodą oferuje nam przyroda – trzeba tylko nauczyć się czerpać z bogactw rosnących na polach, łąkach czy w lasach.

Świadczymy usługi przetwórcze, lecz również analityczne – od roślin uprawnych (np. konopie włókniste) po zioła łąkowe.

O nas

Zebry to dla nas metafora działania w grupie – chcemy być wsparciem dla podmiotów, które w swojej działalności wykorzystują ekstrakty roślinne, nie zawsze mają jednak dostęp do wiedzy eksperckiej oraz infrastruktury. Doradzamy, prowadzimy ekstrakcję, wykonujemy usługi analityczne. Chcemy dzielić się zdobytą przez lata wiedzą w zakresie chemii, technologii chemicznej oraz ziołolecznictwie. Nasza misja to stworzenie zaplecza technologicznego dla podmiotów działających na rynku spożywczym i kosmetycznym, a w przyszłości – także farmaceutycznym.

Mamy doświadczenie w biznesie – Green Zebras działa w ramach grupy kapitałowej związanej z Kvarko (www.kvarko.pl), funduszu inwestycyjnego wspierającego startupy technologiczne. Przez lata pomagaliśmy naukowcom rozwijać ich biznesy, teraz na bazie zdobytego doświadczenia oraz wiedzy branżowej budujemy Green Zebras.

Jesteśmy członkiem klastra NUTRIBIOMED.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapisz się do naszego newslettera.

Green Zebras Sp. z o.o.
Kwiatkowskiego 4, 52-326 Wrocław
NIP: 8943152762
office@whygreenzebras.pl